Психологічна просвіта для всіх бажаючих

Психовебінари з елементами практичних вправ

  • Переваги

    - простими словами;- відкритий діалог з учасниками;- доказово/перевірено на практиці;- тестуємо техніки разом з експертом і одразу рефлексуємо;- ми обʼєднуємо військових і цивільних, що нагадує нам про нашу схожість;- доступна ціна.Бонусом тепла атмосфера прийняття і взаєморозуміння.

  • Кому буде цікаво

    Всі, хто хоче розуміти свій психологічний стан та оточуючих людей, не залежно від освіти.

  • Чи видаємо сертифікати

    На психологічну просвіту і практикуми сертифікати не передбачені.

Звертіть увагу, що військовим сплачувати не потрібно.Обрати запис

Психовебінари в записі

Illustration

№1

  • Контекст:

    ● Стрес● Реакції організму на стрес● Наслідки стресу● Повернення військового● Упередження● Особливості спілкування з військовими● Практичні навички

  • Хто розповідає?

    Аліса Баліка.
    Психологиня, арт-терапевтка, тренерка TRiM.
    Працює в напрямку когнітивної та психологічної реабілітації з дорослими після ГПМК, ЧМТ та ін.

  • Контакти для звернень

    тел. +380991553101 (телеграм, ватсап) moc.liamg%40asilaakilabhttps://www.facebook.com/profile.php?id=100005714022949Працює з запитами: тривожність, депресивні прояви, клінічна, реабілітаційна психологія.ОМКЛ 1, ЦПОС «Психіка»БФ «Ранок відродження»

Illustration

№2

  • Контекст:

    Часто у стосунках і не тільки ми можемо стикатися з нерозумінням, образами, конфліктами. Книжки, поради, спроби порозумітися можуть стати непрацюючими до поки не відкривається певний простір з відчуттям прийняття. Фактично ви чуєте одне одного, але на рівні відчуттів цього не відчувається і це заважає, напружує?"  Розберемо:● Найпоширеніші скарги● Причини і потреби● Основи мирного спілкування● Вправи

  • Хто розповідає?

    Анжела Головченко. Психологиня в мультимодальну підході, кризовий психолог, сімейний консультант, травмофокусований консультант, к.в.травмотерапевти, тренер TRiM, тренер освітніх програм, ЛГБТК+ консультант, волонтерка. Членкиня МАПКСО. Засновниця Центру психологічної освіти суспільства "Психіка". Офіційна представниця TRiM в Україні. 

  • Контакти для звернень

    тел. 050-226-35-75 (бажано писати, будь-який месенджер)

Illustration

№3

  • Контекст:

    Деякі симптоми важко помітити і нам може здаватися, що все добре або навпаки, щось не так, але фокус пошуку відбувається в іншій стороні. Часто ми не знаємо, що те, що відбувається з близькою чи знайомою людиною є наслідком пережитого вибуху. Часто достатньо хвилі, яка може спровокувати зміни. Розберемо:● вірні назви, що про що● як помітити лЧМТ● ударна (вибухова) хвиля● наслідки і допомога при лЧМТ● Рекомендовані вправи для мозку
    Вчасно завжди ефективніше.

  • Хто розповідає?

    Наталія Владика.Практичний психолог відділення амбулаторної психіатричної допомоги Центру ПД та ППВ "ДУ ТМО МВС України по Івано-Франківській області"(відомчий медичний заклад). Магістр психології. Травматерапевт. Консультант-терапевт з кризової психології. Арт терапевт. БСТ терапевт. Стаж роботи у відомчому медичному закладі з військовослужбовцями НГУ та поліцейськими МВС понад 20 років.

  • Контакти для звернень

    тел. 095-832-03-89Здебільшого працює з різними запитами, акцент на роботі з військовими, членами їх сімей, робота з депресивними, тривожними пацієнтами, корекцією психосоматичних станів, втратою, травматичним досвідом.
    Також можна звертатись у Центр https://www.facebook.com/profile.php?id=100087525484890

Illustration

№4

  • Контекст:

    Коли неочікувано з'являється небезпечна ситуація, кожна людина реагує по різному і ми можемо стати у нагоді щоб допомогти вийти людині зі ступору, повернути контроль і направити на додаткову допомогу за потреби.На лекції розглянемо:• Завдання, принципи ППДСтрес і реакціїСтруктура надання ППД• Протоколи МААСЕ та ЯАЛОМ.• Практичні вправи. Відпрацювання алгоритмів дій.

  • Хто розповідає?

    Олена Низовець. Кандидат психологічних наук (соціальна психологія), 22 роки викладацької діяльності в Академії Державної пенітенціарної служби, працювала з неповнолітніми засудженими (адаптація до життя на свободі після звільнення), пройшла курс для тренерів від ITC, менеджерка TRIM.    

  • Контакти для звернень

    тел. +380508479188 ten.rku%4057kin-anelПрацює з запитами: профорієнтації підлітків, адаптація до нових умов як дітей, так і підлітків.

Illustration

№5

  • Контекст:

    В передсвяткові зимові дні з'являється особливий настрій та нас не полишає воєнний стан, багато турбот і переживань. Запрошуємо:- на обговорення допомагаючих ресурсів;- розгляд моделі Basic Ph;- розбір і практику дійсно дієвих вправ з протипоказами.

  • Хто розповідає?

    Андрій Зінчук.Магістр психології. Тренер з досвідом 15 років. Коуч та психолог-консультант, в тому числі топ менеджменту та власників компанії. Психолог гарячої лінії для чоловіків 2345 за підтримки Фонду народонаселення ООН. Співзасновник психологічного центру MasterLife. Засновник міжнародного проекту AZart Group. Волонтер з підтримки 14 окремого стрілецького батальйону. Тренер авторської програми для студентів та викладачів Києво-Могилянської Академії в рамках проекту підвищення кваліфікації «Профі+, Тренер «Скарбничка психолога» для студентів-психологів Острозької Академії.Постійний HR консультант ТД Любисток, Ескада-М, рекрутинг ТОП позицій.

  • Контакти для звернень

    телеграм @azartgroup  Лінія психологічної підтримки для чоловіків 2345. 

Illustration

№6

  • Контекст:

    Багато людей відчувають тривогу і на початок нового року вона може посилюватись у воєнний час.
    Поговоримо про:
    - що таке тривожність, тривожний стан, паніка, фобії, тривожні розлади;
    - як реагує тіло;
    - про тривожні стани та їх особливості;
    - як собі допомогти;
    - що робити коли тривожність заважає жити і наявна втома від переживань;
    - коли потрібна допомога фахівців (лікаря, психолога-психотерапевта, психіатра).

  • Хто розповідає?

    Юлія Давиденко-Ковальчук.Травмотерапевт, клінічний психолог, КПТ консультант, членкиня асоціації КПТ, Схема та Дивізіон стресу і психологічної травми, 14р досвіду, в тому числі з людьми після екстремальних подій.

  • Контакти для звернень

    телеграм @udkvia

Illustration

№7 

  • Контекст:

    Батькам (і не тільки) доволі важко інколи зрозуміти і впоратись з дитячими емоціями чи поведінкою.
    Ми хочемо вас підтримати і підготували дещо корисне.
    Поспілкуємось про:
    - агресію;
    - самоушкодження;
    - втрату контакту;
    - зміну очікувань;
    - як виглядає виснаження у дітей;
    - визначимо маячки на майбутнє;
    + практичні вправи.

  • Хто розповідає?

    Олена Ярмолюк.
    Психологиня, психотерапевтка, супервізорка у мультимодальному підході. Психологиня в "Простір інтеграції". Членкиня НПА дивізіону Ювенальної психології.

  • Контакти для звернень

    тел. +380976721777

Illustration

№8 

  • Контекст:

    Наявність людей, які можуть підтримати та виявити увагу, важлива в житті, особливо в складних ситуаціях, коли ми переживаємо травматичний стрес.
    На практикумі з арт-терапії ви зможете свідомо та активніше усвідомити та зобразити свою підтримуючу "мережу" людей, які можуть прийти на допомогу в складному життєвому моменті.
    Цей процес може бути емоційно насиченим але допомагає усвідомити тих, хто завжди поруч та може бути опорою в складні моменти життя.
    Можливо ви знайдете нові ресурси підтримки, які раніше не помічали.

    Важливо: вам знадобляться листи А4, ножиці, клей і матеріали для письма/малювання.

  • Хто розповідає?

    Ведучий: Купцов Василь.
    Психолог, арт-терапевт, гештальт консультант. Член МАПКСО. Психолог в ТАТОhub Хмельницький. 8 років роботи з ЛГБТІК+ спільнотою.

  • Контакти для звернень


Illustration

№9 

  • Контекст:

    Непроста, але важлива тема, на яку ми вас запрошуємо. Майже кожен з нас має близьких і знайомих, яким довелося покинути свої домівки, можливо це саме ви. І незалежно від того, коли це сталося, важливо підтримати одне одного і для цього нам потрібне певне розуміння.

    Поговоримо на психовебінарі про:
    - адаптацію ВПО;
    - інструменти психологічної підтримки;
    - ВПО це рідні і близькі, як цивільних,так і військових;
    - карту пунктів допомоги
    + практичні вправи практикуємо і рефлексуємо.

  • Хто розповідає?

    Спікерка: Ольга Марцифей.
    Психологиня, арт-терапевтка, фасилітаторка, менеджерка TRiM, прослухала курс для тренерів від ІТС. Спеціалістка по роботі із вимушено переміщеними особами (дорослі та підлітки). Працювала психологинею мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, що постраждали від домашнього насильства або ґендерної нерівності при КМЦҐР (Київському міському центрі ґендерної рівності та протидії насильству).

  • Контакти для звернень


Illustration

№10

  • Контекст:

    Часом дуже важко приймати зміни, які відбуваються з підлітками і усвідомлювати, що дитина дорослішає і розвивається сексуально.   Як зрозуміти, що є нормою в психосексуальному розвитку та поведінці, а на що варто звернути увагу як на тривожний сигнал. Чим краще дорослі розуміють що відбувається, тим краще зможуть підтримати своїх дітей і зменшать рівень власної тривожності.
    Запрошуємо розібратись в підтримуючій атмосфері і знайти ресурс рухатись далі.

  • Хто розповідає?

    Спікерка: Юлія Підопригора.
    Практична психологиня, психотерапевтка за методом символдрами, арт-терапевтка, арт-коуч, сертифікована тренерка, психологиня-сексологиня, модераторка Дивізіону ЛГБТІК+ консультантів МАПКСО, учасниця навчальних проєктів «Кататимно-імагінативна психотерапія психічної травми» та «Можливості символдрами у наданні психотерапевтичної допомоги сім’ї». Ведуча Клубу для жінок та Кіноклубу для батьків.
    Членкиня УСП, Інституту розвитку символдрами та глибинної психології, МАПКСО. Волонтерка психологічної платформи «Перемога».

  • Контакти для звернень


Illustration

№11 

  • Контекст:

    Ви впадали в ступор коли зустрічаєте людину з ампутаціями? Пошук правильних слів і дій у багатьох досі триває. Тож  запрошуємо вас обговорити важливі аспекти в цій темі разом з психологинею, яка має досвід в реабілітації військових, щоб ви відчували себе більш впевнено при зустрічі і спілкуванні.
    Вже включено теми:
    1. Ампутація. Основні поняття.
    2. Психологічні реакції на ампутацію.
    3. Перші правила підтримки.
    4. Для дітей про ампутацію.
    5. Чи готове суспільство до великого числа людей з інвалідністю.

  • Хто розповідає?

    Спікерка: Аліса Баліка. Психологиня, арт-терапевтка, тренерка TRiM.
    Працює в напрямку когнітивної та психологічної реабілітації з дорослими після ГПМК, ЧМТ та ін. Психологиня ОМКЛ 1 і БФ "Ранок відродження"

  • Контакти для звернень


Illustration

№12 

  • Контекст:

    Підозрювали у себе чи у близьких РДУГ?
    Багато розмов, які можуть заплутати та замало інформації, особливо коли ми говоримо за дорослих.
    Поговоримо про :
    - критерії, як розвивається;
    - нейробіологія;
    - як побачити що в тебе був або не був РДУГ;
    - що робити при РДУГ.

  • Хто розповідає?

    Спікерка: Вікторія Сухарєва. Лікар-психотерапевт в методах КПТ, схема-терапії, ЕФТ, EMDR. Психіатр, психолог. 

  • Контакти для звернень


Illustration

№13 

  • Контекст:

    1 частина. Важка, але важлива тема. Багато проговорена з різних сторін. Та ми вирішили розкласти все по поличкам і запрошуємо вас доєднатися та знайти для себе всі важливі відповіді. Почнемо з : - Втрата, горе, скорбота, траур (визначення).- Види втрат.- Приклади втрат, що тривають.- Сенс ритуалів.- Задачі скорботи.- Фактори, які впливають на скорботу або ускладнюють її процес.- Ознаки ускладненого горювання.- Допомога на різних стадіях проживання втрати.- Що припустимо і ні при спілкуванні з людиною у втраті.- Допомога дітям, що пережили втрату.

  • Хто розповідає?

    Спікерка: Барієва Дар'я - магістр психології, практичний психолог, кризовий психолог по роботі з цивільними та військовими, Тренер TRiM, пройшла курс для тренерів ІТС. Член НПА, Міжнародної Асоціації Військових Реабілітологів. Ведуча груп підтримки по опрацюванню втрати для родин військових. Ведуча груп підтримки для дітей, батьків та навчань для фахівців, що працюють з дітьми.   

  • Контакти для звернень


Illustration

№14 

  • Контекст:

    Є теми, про які важливо знати і говорити будь-кому. Навіть, якщо немає такого досвіду.
    Запрошуємо вас на психовебінар, де:
    1. Розглянемо схему «коло насильства».
    2. Поговоримо про основні поняття та законодавчу складову.
    3. Обговоримо першу психологічну допомогу в кризовій ситуації.
    4. Дізнаємося про схему взаємодії державних органів.
    5. Отримаємо корисні контакти для перенаправлення.

  • Хто розповідає?

    Спікерка: Ольга Марцифей.
    Психологиня, арт-терапевтка, фасилітаторка, менеджерка TRiM, прослухала курс для тренерів від ІТС. Спеціалістка по роботі із вимушено переміщеними особами (дорослі та підлітки). Працювала психологинею мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, що постраждали від домашнього насильства або ґендерної нерівності при КМЦҐР (Київському міському центрі ґендерної рівності та протидії насильству).

  • Контакти для звернень


Illustration

№15 

  • Контекст:

    2 частина. Важка, але важлива тема, під час психовебінару піднімемо такі теми, як:
    1) Особливості переживання втрати дітьми та можливі ускладнюючі фактори залежно від того, якого члена родини було втрачено.
    2) Підтримка при перинатальній втраті.
    3) Особливості психологічного супроводу людей, які втратили близьких внаслідок суїциду.
    4) Опрацювання втрати та особливості проживання різних етапів горювання.

  • Хто розповідає?

    Спікерка: Барієва Дар'я - магістр психології, практичний психолог, кризовий психолог по роботі з цивільними та військовими, Тренер TRiM, пройшла курс для тренерів ІТС. Член НПА, Міжнародної Асоціації Військових Реабілітологів. Ведуча груп підтримки по опрацюванню втрати для родин військових. Ведуча груп підтримки для дітей, батьків та навчань для фахівців, що працюють з дітьми.   

  • Контакти для звернень


#StandWithUkraine

Ми у пошуку спонсорів для реалізації проектів у надважливих екстрених та інших неприбуткових службах.Напишіть нам, якщо ви готові стати спонсором чи можете допомогти знайти фінансову підтримку.